Wästinn sijaitsee Pohjanmaalla Maksamaan saaristossa Suomen länsirannikolla, noin 50 kilometrin päässä Vaasasta. Tarjoamme huoneita tai viihtyisiä mökkejä aamiaisella ja yksityisen hiekkarannan.
STUDIO MERINÄKÖALALLA on entinen mallassauna, joka on täysin remontoitu asunnoksi kahdelle. Asunnossa (30m2) on oma keittiö ja kylpyhuone sekä parvi, jossa sängyt (2 kpl á 90x200cm).
• Minimi varaus on 2 vuorokautta
• Kuusi vuorokautta tai pidemmät varaukset -7 %
• Liinavaatteet, pyyhkeet ja siivous sisältyvät hintaan
Myös perinteinen puulämmitteinen sauna, josta voi pulahtaa mereen yksityiseltä hiekkarannalta sisältyy hintaan (1 tunti/huone tai mökki) kuten myös polkupyörät.
Kahvilaravintolassa tarjolla joka päivä aamiainen klo 8.30-10 majoittuville vieraille (hinta: 14 €/hlö, lapset alle 12 v 6 €), aamiainen varataan ja maksetaan paikan päällä. Ravintolassa myös illallinen (klo 18-21), joka on varattava viimeistään 1 päivä etukäteen (info@wastinn.fi).
Sisäänkirjautuminen klo 14-21 ja uloskirjautuminen klo 06-12.