HUOM! Kalenterimme on aina ajantasalla ja katsotko ulkoisesta varauskalenteristamme ensin vapaat viikonloput ennen yhteydenottoa :) Kiitoksia!
----------------------------------------------------------------------------------
Kytäjän Juhlatilalla olevassa päämökissä on kaikki tarvittava. 8-16 henkilöä mahtuu yht. majoittumaan 2-kerroksiseen päämökkiin (n.60m2) sekä aittaan (n. 36m2). Päämökin alakerrasta löytyy keittiö, kylpyhuone, makuuhuone 2 hengelle ja olohuone. Yläkerta on pyhitetty lepotilaksi väh. 6 hengelle.
Päämökin alakerrassa Ilmalämpöpumppu kesähelteille sekä puulämmitteinen takka. Päämökin edessä on 50 m2 terassi johon mahtuu helposti 10-20 hengen porukka. Kaasugrilli löytyy myös terassilta.
Aitassa 2 kpl 2 hengen huoneita alhaalla ja 1 kpl 4 hengen huoneita ylhäällä. Nämä talvellakin lämpimät tilat ja 4-5 hlön ulkohirsisauna + kaasugrilli sisältyy hintaan.
Hinnat: alk. 490 / vrk
Pyydä pakettitarjous useammasta tilasta mökin lisäksi!
Esim. Päämökki + kaikki lisätilat 1300 € pe-su ajalle.
Listätilahinnat:
200 € Aitta 8 hengelle
290 € Iso 10 hengen palju
100 € Grillikota 10 hengelle
300 € Bodega (Viinitupa) 20 hengelle
HUOM! Lakanat ja petivaatteet ovat valmiina sängyissä. Vain omat pyyhkeet mukaan.
Vuokraamme myös Juhlatelttaa kalusteineen ja Juhlatilaa tarvittaessa niin syntymäpäivä, valmistumis- kuin hääjuhliin. Teltta ja Juhlatila on mahdollisuus vuokrata touko-lokakuulle. Katso virtuaaliesittely: https://my.matterport.com/show/?m=6sobErMvQgG&utm_source=4 Katso
lisäkuvia: http://www.kytajanjuhlatila.fi
Täältä voit tarkistaa varauskalenterin: http://www.kytajanjuhlatila.fi/varaa/kalenteri/
50% will be charged for the reservation and one month before the rental date the remaining 50%.
If the customer cancels the reservation in writing (by email) nine months (9 months) before the date of the event, the reservation fee will be refunded. Cancellations made closer than nine months (9 months) before the event do not qualify for a refund of the booking fee
.